CR1206-JW-120ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-120ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-JW-120ELF Bourns
    CR1206-JW-120ELF Bourns
    CR1206-JW-120ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-120ELF is described as RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM