CRM1206-FX-1002ELF Bourns
  • Part Number: CRM1206-FX-1002ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 10K OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CRM1206-FX-1002ELF Bourns
    CRM1206-FX-1002ELF Bourns
    CRM1206-FX-1002ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRM1206-FX-1002ELF is described as RES SMD 10K OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM