CRM1206-FX-1211ELF Bourns
  • Part Number: CRM1206-FX-1211ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.21K OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CRM1206-FX-1211ELF Bourns
    CRM1206-FX-1211ELF Bourns
    CRM1206-FX-1211ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRM1206-FX-1211ELF is described as RES SMD 1.21K OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM