CRM1206-JW-362ELF Bourns
  • Part Number: CRM1206-JW-362ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.6K OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CRM1206-JW-362ELF Bourns
    CRM1206-JW-362ELF Bourns
    CRM1206-JW-362ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRM1206-JW-362ELF is described as RES SMD 3.6K OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM