CRM1206-JW-471ELF Bourns
  • Part Number: CRM1206-JW-471ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 470 OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CRM1206-JW-471ELF Bourns
    CRM1206-JW-471ELF Bourns
    CRM1206-JW-471ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRM1206-JW-471ELF is described as RES SMD 470 OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH