PM3604-50-RC Bourns
  • Available: 14,417
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM3604-50-RC Bourns
    PM3604-50-RC Bourns
    PM3604-50-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. PM3604-50-RC is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM