PWR3014W24R0JE Bourns
  • Part Number: PWR3014W24R0JE
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 24 OHM 5% 1W 3014
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PWR3014W24R0JE Bourns
    PWR3014W24R0JE Bourns
    PWR3014W24R0JE is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR3014W24R0JE is described as RES SMD 24 OHM 5% 1W 3014. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE