PWR4318W2R20JE Bourns
  • Part Number: PWR4318W2R20JE
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 2W 4318
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PWR4318W2R20JE Bourns
    PWR4318W2R20JE Bourns
    PWR4318W2R20JE is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR4318W2R20JE is described as RES SMD 2.2 OHM 5% 2W 4318. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT