PWR4318W3900FE Bourns
  • Part Number: PWR4318W3900FE
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 390 OHM 1% 2W 4318
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PWR4318W3900FE Bourns
    PWR4318W3900FE Bourns
    PWR4318W3900FE is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR4318W3900FE is described as RES SMD 390 OHM 1% 2W 4318. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X