PWR4318W5R10JE Bourns
  • Part Number: PWR4318W5R10JE
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 5.1 OHM 5% 2W 4318
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PWR4318W5R10JE Bourns
    PWR4318W5R10JE Bourns
    PWR4318W5R10JE is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR4318W5R10JE is described as RES SMD 5.1 OHM 5% 2W 4318. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W