SRF0703A-470M Bourns
  • More about SRF0703A-470M Bourns
    SRF0703A-470M Bourns
    SRF0703A-470M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF0703A-470M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)