SRF1260A-2R2Y Bourns
  • More about SRF1260A-2R2Y Bourns
    SRF1260A-2R2Y Bourns
    SRF1260A-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-2R2Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM