SRF1260A-820M Bourns
  • More about SRF1260A-820M Bourns
    SRF1260A-820M Bourns
    SRF1260A-820M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-820M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM