SRF1260A-821M Bourns
  • More about SRF1260A-821M Bourns
    SRF1260A-821M Bourns
    SRF1260A-821M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-821M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 820UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP