CFM-6020V-245-335-20 CUI
  • Part Number: CFM-6020V-245-335-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-6020V-245-335-20 CUI
    CFM-6020V-245-335-20 CUI
    CFM-6020V-245-335-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-6020V-245-335-20 is described as DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM