CFM-6025V-238-220-11 CUI
  • Part Number: CFM-6025V-238-220-11
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 25 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-6025V-238-220-11 CUI
    CFM-6025V-238-220-11 CUI
    CFM-6025V-238-220-11 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-6025V-238-220-11 is described as DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 25 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"