CFM-8020V-133-380-20 CUI
  • Part Number: CFM-8020V-133-380-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-8020V-133-380-20 CUI
    CFM-8020V-133-380-20 CUI
    CFM-8020V-133-380-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-8020V-133-380-20 is described as DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM