CFM-A238V-121-370-11 CUI
  • Part Number: CFM-A238V-121-370-11
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-A238V-121-370-11 CUI
    CFM-A238V-121-370-11 CUI
    CFM-A238V-121-370-11 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-A238V-121-370-11 is described as DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT