DPS240075U-P14N CUI
  • Part Number: DPS240075U-P14N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH