DTB120225UC-P5P-FL CUI
  • Part Number: DTB120225UC-P5P-FL
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: BATT CHRGR LEAD-ACID 12V 2.25A
  • Category: Battery Chargers
  • Status:
  • More about DTB120225UC-P5P-FL CUI
    DTB120225UC-P5P-FL CUI
    DTB120225UC-P5P-FL is manufactured by CUI and is categorized in the Battery Chargers category. DTB120225UC-P5P-FL is described as BATT CHRGR LEAD-ACID 12V 2.25A. Perfect Parts is a supplier of Batteries and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE