DTS120100SUDC-Z6N CUI
  • Part Number: DTS120100SUDC-Z6N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"