DTS240050SUDC-P12P CUI
  • Part Number: DTS240050SUDC-P12P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS240050SUDC-P12P CUI
    DTS240050SUDC-P12P CUI
    DTS240050SUDC-P12P is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS240050SUDC-P12P is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)