DTS240050SUDC-P13N CUI
  • Part Number: DTS240050SUDC-P13N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS240050SUDC-P13N CUI
    DTS240050SUDC-P13N CUI
    DTS240050SUDC-P13N is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS240050SUDC-P13N is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB