ETSA240050UDC-P6RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA240050UDC-P6RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA240050UDC-P6RP-SZ CUI
    ETSA240050UDC-P6RP-SZ CUI
    ETSA240050UDC-P6RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA240050UDC-P6RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"