NDM1-12-120 CUI
  • Part Number: NDM1-12-120
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 12A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM1-12-120 CUI
    NDM1-12-120 CUI
    NDM1-12-120 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM1-12-120 is described as DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 12A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM