NDM2Z-12HT-V-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-12HT-V-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 12A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-12HT-V-001 CUI
    NDM2Z-12HT-V-001 CUI
    NDM2Z-12HT-V-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-12HT-V-001 is described as CONVERTER DC/DC 5V 12A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE