NDM2Z-50HT-A-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-50HT-A-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-50HT-A-001 CUI
    NDM2Z-50HT-A-001 CUI
    NDM2Z-50HT-A-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-50HT-A-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V