NEB-264NWA-ANH CUI
  • Part Number: NEB-264NWA-ANH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV BUS 12V OUT 264W HS
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 81
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NEB-264NWA-ANH CUI
    NEB-264NWA-ANH CUI
    NEB-264NWA-ANH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NEB-264NWA-ANH is described as CONV BUS 12V OUT 264W HS. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL