PCN1-S12-D15-M CUI
  • Part Number: PCN1-S12-D15-M
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S12-D15-M CUI
    PCN1-S12-D15-M CUI
    PCN1-S12-D15-M is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S12-D15-M is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE