PCN1-S12-S15-M CUI
  • Part Number: PCN1-S12-S15-M
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S12-S15-M CUI
    PCN1-S12-S15-M CUI
    PCN1-S12-S15-M is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S12-S15-M is described as DC/DC CONVERTER 15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM