PCN1-S5-D15-M-TR CUI
  • Part Number: PCN1-S5-D15-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S5-D15-M-TR CUI
    PCN1-S5-D15-M-TR CUI
    PCN1-S5-D15-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S5-D15-M-TR is described as DC DC CONVERTER +/-15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23