PDM1-S12-S24-S CUI
  • Part Number: PDM1-S12-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM1-S12-S24-S CUI
    PDM1-S12-S24-S CUI
    PDM1-S12-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM1-S12-S24-S is described as CONV DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB