PDM1-S3-S15-S CUI
  • Part Number: PDM1-S3-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 1W 15V 67MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM1-S3-S15-S CUI
    PDM1-S3-S15-S CUI
    PDM1-S3-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM1-S3-S15-S is described as CONV DC/DC 1W 15V 67MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG