PDM2-S24-D12-D CUI
  • Part Number: PDM2-S24-D12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM2-S24-D12-D CUI
    PDM2-S24-D12-D CUI
    PDM2-S24-D12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S24-D12-D is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM