PDQ10-Q24-D12-D CUI
  • Part Number: PDQ10-Q24-D12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ10-Q24-D12-D CUI
    PDQ10-Q24-D12-D CUI
    PDQ10-Q24-D12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ10-Q24-D12-D is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"