PDQ15-Q24-S15-D CUI
  • Part Number: PDQ15-Q24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ15-Q24-S15-D CUI
    PDQ15-Q24-S15-D CUI
    PDQ15-Q24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ15-Q24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE