PDQ15-Q48-S15-D CUI
  • Part Number: PDQ15-Q48-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ15-Q48-S15-D CUI
    PDQ15-Q48-S15-D CUI
    PDQ15-Q48-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ15-Q48-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"