PDQ15-Q48-S3-D CUI
  • Part Number: PDQ15-Q48-S3-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ15-Q48-S3-D CUI
    PDQ15-Q48-S3-D CUI
    PDQ15-Q48-S3-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ15-Q48-S3-D is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE