PDQ2-D12-S15-S CUI
  • Part Number: PDQ2-D12-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ2-D12-S15-S CUI
    PDQ2-D12-S15-S CUI
    PDQ2-D12-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ2-D12-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A