PDS1-S12-S9-M-TR CUI
  • Part Number: PDS1-S12-S9-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 9V 111MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,583
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS1-S12-S9-M-TR CUI
    PDS1-S12-S9-M-TR CUI
    PDS1-S12-S9-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS1-S12-S9-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 9V 111MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE