PDS2-S12-S5-M-TR CUI
  • Part Number: PDS2-S12-S5-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDS2-S12-S5-M-TR CUI
    PDS2-S12-S5-M-TR CUI
    PDS2-S12-S5-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDS2-S12-S5-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 5V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ