PES1-S12-D5-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S12-D5-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR CUI
    PES1-S12-D5-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S12-D5-M-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE