PES1-S24-S24-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S24-S24-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,775
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PES1-S24-S24-M-TR CUI
    PES1-S24-S24-M-TR CUI
    PES1-S24-S24-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S24-S24-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM