PES1-S5-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PES1-S5-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,247
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PES1-S5-S12-M-TR CUI
    PES1-S5-S12-M-TR CUI
    PES1-S5-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PES1-S5-S12-M-TR is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 84MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"