PK15-D5-D12 CUI
  • Part Number: PK15-D5-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PK15-D5-D12 CUI
    PK15-D5-D12 CUI
    PK15-D5-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PK15-D5-D12 is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH