PK25-D5-S15 CUI
  • Part Number: PK25-D5-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 21W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PK25-D5-S15 CUI
    PK25-D5-S15 CUI
    PK25-D5-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PK25-D5-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 21W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM