PQA30-D24-S12-T CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S12-T
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT CHA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S12-T CUI
    PQA30-D24-S12-T CUI
    PQA30-D24-S12-T is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S12-T is described as DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT CHA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD