PQA30-D24-S24-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S24-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH CUI
    PQA30-D24-S24-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S24-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 24V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD