PQA30-D24-S5-D CUI
  • Part Number: PQA30-D24-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D24-S5-D CUI
    PQA30-D24-S5-D CUI
    PQA30-D24-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D24-S5-D is described as DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK