PQA30-D48-S12-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S12-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S12-DH CUI
    PQA30-D48-S12-DH CUI
    PQA30-D48-S12-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S12-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 12V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM